TEKNİK BİLGİ

Endüstriyel iç mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan monitörlü piyano tip kumanda panoları, tek kapak ve çift kapak olarak üretilmektedir. Kompakt yapısı sayesinde montaj kolaylığı ve erişilebilirlik sağlar.

   

IP 54 KORUMA SINIFI

Kapılara bulunan sıvı poliüretan contanın zamanla yapısında değişme olmadığından, pano içerisinde uzun yıllar suya ve toza karşı maksimum koruma sağlar. Kumanda Panolarının kapaklarında standart olarak sunulan sıvı conta sistemi ile elektrik ve elektronik aksamlar sürekli koruma altındadır.

BAZA

Kumanda Panosu ile birlikte standart olarak bir adet baza verilir. Baza Kumanda panosuna girişi yapılacak olan bakır yada kablolar için üzerinde bulunan fırçalı yarık veya kablo giriş rakoru sayesinde içeriye dış etkenlerin girmesini önlemek üzere tasarlanmıştır.

AÇILABİLİR ARKA KAPAK

Açılabilir arka kapak sayesinde montajınız daha kolay, tadilat ve tamiratlarınızda size zaman kazandırır.

KAPAK MENTEŞELERİ

Kapak menteşeleri sayesinde çalışmalarınız sırasında kapağı belirlenen açıda tutarak montaj, tamirat ve tadilatlarda güvenlik ve kolaylık sağlar.

EMNİYET KİLİT SİSTEMİ

Emniyetli kilit sistemi sayesinde güvenilir kilitleme sağlar.

TEKNİK KARAKTERİSTİK

TEKNİK ÖZELLİKLER  
TİPİ   :  PİYANO
YAPISI   :  KOMPAKT
KULLANIM YERLERİ   :  ENDÜSTRİYEL
KORUMA SINIFI   :  IP 54
RENKLER   :  RAL 7035 - RAL 7032
BOYA ÖZELLİĞİ   :  ELEKTROSTATİK POLYESTER TOZ
İŞLETME SICAKLIĞI   :  -5 °C, + 40 °C

 

 

Sipariş

K SERİSİ PANO STANDART PARÇALARI

Monitörlü piyano tip çift kapaklı kumanda panosu ile birlikte standart olarak verilen parçalar; Alt Baza, Karkas, Arka Kapak, Ön ve Üst Kapaklar, iç montaj plakası standart olarak verilmektedir.

SİPARİŞ BİLGİLERİ

Talep ettiğiniz karkas panonun sipariş kodunu ve ölçülerini aşağıdaki tablolarda bulabilirsiniz. 

YUKARI